Atolyestone

Atolyestone Londra merkezli lüks bir mücevher markasıdır. Geleneksel değerli taşları, modern altın ve gümüş kalıplama teknikleriyle harmanlayarak farklı ve özgün tasarımlar oluşturmaktadır. Orijinal tasarım ve modern teknolojisiyle günümüzün değişen moda trendleri ve estetik  kavramlarına yeni bir soluk getiren Atolyestone, yaratıcı tasarım ekibiyle moda trendlerini, tüketicilerin istekleri ve beğenileriyle harmanlayarak farklı ve özgün ürünler geliştirmektedir.

Atolyestone tasarım, ürün, müşteri ve insan kaynağı hizmetlerinin kalitesiyle dünya mücevher sektörüne, yenilikler ve ilklerle öncülük etme misyonunu benimsemiştir. Londra'da kurulduğu günden beri mükemmel ürün ve hizmet kalitesini yakalayarak, erişilebilir lüks anlayışını geliştiren Atolyestone, 2017 itibari ile 120 den fazla ülkeye satış yapmaktadır.

Atolyestone Türkiye

İki genç girişimci tarafından 1 Ocak 2017 tarihinde Türkiye Marka hakları alınmış ve Atolyestone Türkiye olarak ülkemizde faaliyete başlamıştır. Atolyestone Türkiye olarak amacımız kurulduğu günden beri dünyada büyük ilgi gören Atolyestone'u koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşterilerimize sunmaktır.